Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي: آگاهي بخشي و روشنگري‌ افكار عمومي رسالت مهم روابط عمومي هاست

خزائی پور مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری با صدور پیامی ضمن تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به تلاشگران این عرصه، گفت: آگاهی بخشی و روشنگری‌ افکار عمومی رسالت مهم روابط عمومی هاست.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مرکزی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان در این پیام آورده است: هر ساله ۲۷اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را گرامی می داریم و توجه به آگاهی بخشی و روشنگری‌ افکار عمومی را مورد توجه و تاکید قرار می دهیم. 

وی بیان کرده است: ما خانواده بزرگ روابط عمومی های استان مرکزی در دومین گام انقلاب اسلامی، ورود به پنجمین دهه درخشش روابط‌عمومی‌ها را در کشور به نظاره نشسته ایم. وظیفه ای بس عظیم و پر اهمیت و حساس بر دوشمان احساس می کنیم که شاید، بخشی از جامعه متوجه این درجه از ارزش و نقش تخصصی روابط عمومی به دلیل عدم توسعه فرهنگ عمومی این حوزه نباشند.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری با تبریک مجدد این روز بزرگ به همه بزرگواران عرصه ارتباطات و روابط عمومی استان مرکزی خاطر نشان کرده است: بیاییم برای توسعه نقش و کارکرد اثر بخش هنر هشتم در میان جامعه، قدم های بزرگ تری برداریم. تلاش وافر جامعه روابط عمومی در تبیین نقش کلیدی و تاثیر گذار خود را بسیار مورد اهتمام و مورد تاکید قرار دهیم. در پایان از شما همکاران عاشق و توانمند و تلاشگر  صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم. موفق و سرفراز باشید. 

 


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها