Portal_background_image

سرپرست اداره كل روابط عمومي: اطلاع رساني از اقدامات و دستاوردهاي دولت و نظام از وظايف مهم روابط عمومي هاست

سرپرست اداره کل روابط عمومی در یازدهمین نشست هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان ، گفت : اطلاع رسانی از اقدامات و دستاوردهای دولت و نظام از وظایف مهم روابط عمومی هاست و ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی مغتنم برای انعکاس این دستاوردها می باشد.

عقیلی سرپرست اداره کل روابط عمومی بر اطلاع رسانی اقدامات و دستاوردهای دستگاه های اجرائی توسط روابط عمومی ها تاکید و اظهار کرد: اطلاع رسانی اقدامات شاخص و دستاوردهای دستگاه های اجرائی که برای مردم ملموس تر است  باید از سوی روابط عمومی ها در قالب تهیه کلیپ ، اینفوگرافی و ...  با جدیت دنبال و هیئت رئیسه شورا نیز پیگیری و هماهنگی های لازم را در این زمینه بعمل آورد.

دبیر شورای هماهنگی روباط عمومی های استان گفت: انتشار اخبار امید بخش و دستاوردهای دولت و نظام ، اجرای ویژه برنامه های فرهنگی و هنری برای گروه های سنی مختلف در ایام پیش رو، فضا سازی محیط شهری با بهره گیری از روش های نوین و ابتکاری در تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه  نقش مهمی دارد که باید در این زمینه اقدامات موثری انجام و از ظرفیت روابط عمومی ها به نحو مطلوبی استفاده شود.

وی بیان کرد: فعال سازی و عضو گیری کمیته های 9 گانه ذیل شورای هماهنگی روابط عمومی های استان راهبردی مهم در تقویت ارتباط و تعامل روابط عمومی ها و اقدامی موثر در سازماندهی روابط عمومی ها در گروه کاری است که در دستور کار این شورا قرار گرفته است.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان ابراز کرد: هر یک  از این کمیته ها با مسئولیت یکی از اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها و دبیری یکی از اعضا فعال خواهند شد تا پویائی بیشتری در روابط عمومی ها ایجاد و بتوان از تمام ظرفیت های موجود برای تقویت اطلاع رسانی، توانمند سازی روابط عمومی ها و ... بهره گرفت.

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری تصریح کرد: اعضای هیئت رئیسه علاوه بر کمیته های 9 گانه نسبت به فعال سازی کمیته های تخصصی 7 گانه ذیل این شورا نیز اقدام نمایند.

گفتنی است عضویت مدیران روابط عمومی ها در پیام رسان ایتا و تشکیل کمیته ها در این پیام رسان از مصوبات این نشست بود.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها