Portal_background_image

سرپرست اداره كل روابط عمومي : اميد آفريني و حضور حداكثري مردم در انتخابات رويكرد كميته اطلاع رساني انتخابات استان است

عقیلی سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری در نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، گفت:امید آفرینی و زمینه سازی حضور حداکثری مردم در انتخابات از مهمترین اهداف کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان است.

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری اظهار کرد: اطلاع رسانی به موقع، سریع و صحیح از جمله اقدامات ضروری در برگزاری انتخابات بوده و در این راستا کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات استان، اطلاع رسانی به موقع  و شفاف در عرصه انتخابات را در دستور کار خود قرار داده است.

وی بیان کرد: مدیریت و هماهنگی اجرای گفتگوهای رسانه ای و مصاحبه های رئیس و مسئولان ستاد انتخابات  و پوشش اخبار  از دیگر وظایف کمیته اطلاع رسانی است.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان ادامه داد: کنترل و رصد فضای مجازی در دستور کار کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات قرار دارد  تا بتوان از این ظرفیت در جهت افزایش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بهره گرفت.

وی تصریح کرد: از موضوعاتی که در سال‌های اخیر در همه‌ی عرصه‌ها و در انتخابات هم موثر بوده، فضای مجازی است که با کنترل و رصد فضای مجازی است که می‌تواند هم کارکرد مثبت و هم منفی داشته باشد؛ بنابراین اگر مدیریت درستی نسبت به فضای مجازی صورت گیرد، بدون شک از فرصت‌های مثبت آن می‌توان برای حضور پرشور مردم استفاده شود، اما اگر از آن غافل شویم، قطعا مشکل ساز خواهد شد و به همین دلیل رصد فضای مجازی در دستور کار قرار دارد.

در ادامه ضمن تبیین شاخص های ارزیابی کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان و تاکید بر اجرائی شدن این شاخص ها توسط اعضاء ،  حاضرین در جلسه گزارشی از اقدامات و نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند .


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها