Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي: انسجام بخشي در روابط عمومي هاي استان از اهداف شوراي هماهنگي روابط عمومي هاست

خزائی پور مدیر کل روابط عمومی و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در هفتمین نشست هیئت رئیسه این شورا ، گفت: ایجاد وحدت رویه و انسجام بخشی در روابط عمومی های استان از اهداف شورای هماهنگی روابط عمومی هاست.

 خزائی پور مدیر کل روابط عمومی اظهار کرد: انسجام بخشی بین نهادها و سازمانها ، اتخاذ شيوه هاي مناسب و هماهنگي در امور اطلاع رساني و ايجاد وحدت رويه از اهداف شورای هماهنگی روابط عمومی های استان است که اعضای این شورا باید به آن اهتمام جدی داشته باشند.

دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری تصریح کرد:  ارتقاء جایگاه  و افزايش كارآمدي روابط عمومی های استان امری است که از سوی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان دنبال می شود .

وی بیان کرد:  برگزاري دوره هاي آموزشي به منظور بالا بردن كارايي روابط عمومي ها به خصوص در عرصه خبر و برقراري ارتباطات و تلاش در عرصه ايجاد روابط عمومي الكترونيك با توجه به گسترش روز افزون فضاي مجازي و به روز بودن در اين عرصه و  عبور از روابط عمومي سنتي بسيار، مهم و كارساز است که در دستور کار این شورا قرار دارد.

گفتنی است برگزاری دوره های آموزشی تشریفات در روابط عمومی و آموزش روابط عمومی الکترونیک، بازدید از روابط عمومی دستگاه های اجرائی ، برگزاری تور بازدید مدیران روابط عمومی از صنایع استان از جمله مصوبات این نشست بود.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها