Portal_background_image

بازديد مدير كل روابط عمومي از روابط عمومي ايرالكو و پروژه آندسازي درخيرآباد

مصطفی عرب مدیرکل روابط عمومی استانداری از واحد روابط عمومی و صنعتی شرکت ایرالکو و همچنین پروژه آند سازی این شرکت در خیرآباد بازدید کرد.

مصطفی عرب دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان ابتدا از بخشهای مختلف واحد روابط عمومی و صنعتی این شرکت بازدید کرد .در این بازدید معصومی مدیر روابط عمومی و صنعتی شرکت ایرالکو نیز حضور داشت و توضیحاتی را بیان کرد.

در ادامه مدیر کل روابط عمومی استانداری به همراه مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران از پروژه در حال احداث واحد آندسازی در خیرآباد نیز  بازدید کرد .

این بازدید با هدف بررسی میزان پیشرفت پروژه واحد آند سازی ایرالکو در خیر آباد و همچنین اقدامات انجام شده در این راستا انجام شد.

گفتنی است انتقال واحد آندسازی شرکت ایرالکو به خارج از محدوده شهری اراک در راستای کاهش آلودگی هوای این کلان شهر در دستور کار قرار گرفته است.

در سفر ریاست جمهوری به استان مرکزی نیز انتقال واحد آندسازي ایرالکو به خارج از محدوده شهری اراک مورد تاکید قرار گرفت و مبلغ  300 میلیارد تومان  برای خروج آندسازی از شهر اراک به شرکت ایرالکو اختصاص یافت که این اقدام باید ظرف مدت دو سال اجرائی شود.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها