Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي عنوان كرد: برگزاري دوره هاي آموزشي در جهت توانمندسازي روابط عمومي ها اولويت نخست سال 95 است

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری در بیست و سومین نشست هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان که در آخرین روزهای سال 94 برگزار شد، برگزاری دوره های آموزشی در جهت توانمندسازی روابط عمومی ها را از اولویتهای نخست سال آینده این شورا عنوان کرد.

مصطفی عرب  دبیر شورای  هماهنگی روابط عمومی های استان  توانمندسازی روابط عمومی ها را رویکرد مهم این شورا  در سال 94 برشمرد و اظهار کرد: برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی در جهت توانمندسازی روابط عمومی ها در سال آینده نیز از سوی شورای هماهنگی روابط عمومی استان دنبال خواهد شد.
عرب افزود: برنامه ریزی در جهت توانمندسازی روابط عمومی‌ها از مهم‌ترین اهداف تشکیل هیات رئیسه و همفکری و تبادل نظر از مهم‌ترین اهداف راه اندازی شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها به شمار می‌آید.
وی با بیان اینکه  برگزاری دوره های آموزشی نقش بسیار مهمی در بهبود فعالیت روابط عمومی‌ها دارد، افزود: توانمندسازی نیروی انسانی و برنامه ریزی جهت نیل به نیازهای مهارتی، آموزشی و در نهایت بهسازی منابع انسانی برای روابط عمومی سازمانها می تواند در برنامه ریزی عملکرد و بهره وری روابط عمومی نقش موثری داشته باشد.
مدیر کل روابط عمومی استانداری در این نشست ضمن ارائه گزارش مختصری از عملکرد یکساله شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در سال 94، برنامه های این شورا در سال 95 را  تبیین نمود.
فرجی مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری نیز در این نشست گزارشی درخصوص برنامه های  میلاد حضرت فاطمه (س)و هفته و روز زن ارائه کرد و درخواست نمود تا یک دوره مشترک برای بانوان و روابط عمومی ها با عنوان "کار جمعی " و همچنین  " تشریفات "  با حضور یکی از اساتید درجه اول کشوری برگزار شود.
در ادامه این نشست هر یک از اعضای هیات رئیسه دیدگاهها و نقطه نظرات خود را درخصوص برنامه های سال 95 بالاخص برگزاری مراسم روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ارائه کردند.
برگزاری مراسم روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به میزبانی یکی از شرکتهای استان و با حضور حداکثری اعضا، برگزاری دوره آموزشی با عنوان "نقش تشریفات  در روابط عمومی" از سوی هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان  با مساعدت و میزبانی روابط عمومی شرکت پتروشیمی شازند و همچنین فراهم آوردن زمینه برگزاری انتخابات هیات رئیسه در اوایل اردیبهشت ماه 95  از سوی دبیرخانه از مصوبات این نشست بود.
گفتنی است در پایان  این نشست با اهدای لوح سپاس از سوی استاندار مرکزی به عنوان رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های استان به اعضای هیئت رئیسه  از زحمات و همکاری ایشان در طول مدت یکسال تقدیر شد.

 


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها