Portal_background_image

حضور مدير كل روابط عمومي در صدا و سيماي استان به مناسبت روز راديو

خزائی پور مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری به همراه اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان همزمان با روز جهانی رادیو (4 اردیبهشت ماه ) با حضور در سازمان صدا و سیمای استان این روز را بر همکاران بخش صدای این سازمان تبریک گفت.

بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار کرد: فعالیت اثر گذار در افکار عمومی و جامعه از جمله مهمترین وظایف روابط عمومی های دستگاه های اجرایی است.

وی اظهارداشت: سال جدید با وجود تحریم، مشکلات اقتصادی و برخی تنگناها، شرایط ویژه ای است که باید تصمیمات متفاوت اتخاذ شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: استان مرکزی نیازمند جنب و جوش و تحرک بوده و تا زمانی که پویایی در دستگاه های اجرایی ایجاد نشود، تحول اتفاق نخواهد افتاد.

اکرمی خاطر نشان کرد: روابط عمومی ها باید بانی تغییر و خلاقیت باشند و با خلق افق های جدید به توسعه فراگیر دستگاه اجرایی خود فکر کنند.

وی ادامه داد: استان مرکزی ظرفیت های بسیاری دارد و روابط عمومی ها وظیفه دارند تا مزیت های استان را شناسایی و تقویت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت:استان مرکزی، خطه ای زیبا و با جاذبه های گردشگری منحصر به فرد است که در استان و کشور نیاز به معرفی دارد.

اکرمی اظهارداشت: صنعت گردشگری می تواند درآمد سرشاری به همراه داشته باشد و جایگزین اقتصاد تک محصولی شود.

خزائی پور مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی نیز گفت: شورای روابط عمومی های استان با زیر مجموعه و کمیته های متعدد در استان شکل گرفته است.

وی افزود: استان ‌مرکزی در همسایگی لرستان، فقط 13 میلیمتر کمتر از این استان بارش داشت که مدیریت شایسته خسارت سیلاب در استان به حداقل رسید.

وی اظهارداشت: جنگ اقتصادی، تحریم و اقدام ننگین علیه سپاه، سال ویژه ای را رقم زده است و برای این مهم آگاهی دادن به جامعه ضروری است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری مرکزی گفت: 27 اردیبهشت سالروز روابط عمومی ها است و چون مقارن با ماه مبارک رمضان است، تور یک روزه روابط عمومی های استان روز جاری برگزار شد.

معاون حفاظت آب منطقه ای استان مرکزی نیز در این آیین گفت: عملیات اجرایی سد کمال صالح سال 82 آغاز و سال 90 به بهره برداری رسید.
 وی ادامه داد: آورد سد در سال آبی گذشته 40 میلیون مترمکعب برآورد شد.
معاون حفاظت آب منطقه ای استان مرکزی گفت: آب سد کمال صالح تامین کننده نیاز شهرستان اراک و صنایع راهبردی منطقه بوده و سالانه 40 میلیون متر مکعب آب از سر ریز سد کمال صالح وارد دشت این شهرستان می شود.
وی اظهارداشت: با پر شدن 35 حلقه چاه غیر مجاز در 7 سال اخیر، 300 میلیون مترمکعب به منابع آب زیرزمینی اراک افزوده شده است.

قدبیگی افزود: بیشترین بارندگی استان مرکزی در بارش های اخیر به ترتیب در هندودر با 863 میلیمتر و شازند با 840 میلیمتر به ثبت رسیده است.

قدبیگی افزود: 456 میلیمتر باران در استان مرکزی بارید که امکان ثبت 500 میلیمتر دور از انتظار نیست.
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای استان مرکزی گفت: رودخانه قره چای استان امسال با بارش های اخیر بعد از هشت سال جاری شد.

فرماندار شهرستان شازند نیز در جمع  مدیران روابط عمومی های استان در شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند،گفت: بارش در سربند شازند با رشت از شهرهای پربارش کشور برابری کرد.

 عرب افزود: ۹۰۰ میلیمتر باران در شازند به ثبت رسید که تاکنون بی سابقه بوده است.

وی اظهار داشت: جای جای شهرستان شازند جوی، چشمه و آبشار روان است که باید از این ظرفیت برای توسعه صنعت گردشگری استفاده کرد.

فرماندار شازند گفت: روستاهای زیبایی در این منطقه وجود دارد که می تواند مقصد بکر گردشگری برای مردم استان و کشور باشد.

یادآور می گردد بازدید مدیران روابط عمومی های استان از سد کمال صالح و شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند از برنامه های تور یک روزه روابط عمومی ها بود.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها