Portal_background_image

سرپرست اداره كل روابط‌عمومي ستانداري؛ رسانه‌هاي استان مركزي قوانين انتخاباتي را رعايت كنند

سرپرست اداره کل روابط‌عمومی استانداری مرکزی در نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان نقش وسایل ارتباط جمعی در انتخابات را مهم توصیف کرد و گفت: رسانه‌های این استان در درج مطالب خبری، قوانین انتخاباتی را مد نظرقرار داده و رعایت کنند.

« فائزه عقیلی» افزود: رسانه‌ها وظیفه و رسالت سنگینی در افزایش شور و نشاط انتخاباتی برعهده دارند و در این راستا باید به وظایف خود به بهترین شکل عمل کنند.

وی بیان کرد: رسانه‌های استان مرکزی در درج اخبار انتخاباتی باید بی‌طرف باشند و تریبون جناح خاصی نشوند ولی همه توان و تلاش خود را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به گار بگیرند.

سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری مرکزی ادامه داد: اجرای تبلیغات محیطی به فرمانداران، بخشداران و شهرداری‌های این استان ابلاغ شده و این مهم باید به بهترین شکل صورت گیرد و بحث خلاقیت در تبلیغات مورد توجه قرار باشد.

عقیلی اظهار داشت: انتخابات مجلس شورای اسلامی یکی از مهمترین رویدادهای پیش‌رو است و برای افزایش شور و نشاط انتخاباتی باید تنور انتخاباتی در روزهای باقی مانده روز به روز گرمتر شود.

در نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان مرکزی دستگاه‌های عضو گزارشی از فعالیت‌های خود را در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی ارایه دادند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها