Portal_background_image

سرپرست اداره كل روابط عمومي : ايسنا رسالت خود را در زمان مقرر و به نحو احسن انجام مي دهد

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری مرکزی دربازدید از خبرگزاری ایسنا گفت: ایسنا رسالت خود را در زمان مقرر و به نحو احسن انجام می دهد.

فائزه عقیلی به مناسب بیستمین سالروز تأسیس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در دفتر این خبرگزاری حضور یافت و ضمن تقدیر از خبرنگاران و عکاسان این مجموعه، اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا تاکنون در حوزه های مختلف بویژه اخبار و گزارش‌های اجتماعی  خوب عمل کرده و در معرفی نخبگان و سرآمدان استان مرکزی نیز موفق بوده است.

وی با اشاره به ورود ایسنا به عرصه تولید محصولات چند رسانه ای افزود: این خبرگزاری در این عرصه نیز بسیار موفق و خلاق عمل کرده و در این حوزه بازوی استان برای اطلاع رسانی سریع و موثر بوده و رسالت خود را در زمان مقرر و به نحو احسن انجام داده است.

 رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی نیز با تاکید بر اینکه خبرگزاری ایسنا با حضور خبرنگاران و عکاسان خود تا کنون رسالت اصلی خود را به نحو مطلوب انجام داده است، تصریح کرد: ما سعی کردیم در طول این مدت بدنه دانشجویی خبرگزاری ایسنا را حفظ کنیم.

مسعود شهرجردی افزود: امیدواریم این خبرگزاری با تداوم فعالیت های خوب خود بتواند در یک دهه آینده نیز اخبار منصفانه و بدون جهت گیری خاصی را به مخاطبان خود عرضه کند، چرا که اعتقاد داریم ایسنا رسانه ایست که نباید به سمت چپ یا راست منحرف شود و باید با حفظ استقلال و بدنه اصلی خود، اخبار خوب و مفیدی را مخابره کند.

وی بیان کرد: نوع نگاه خبرنگاران این خبرگزاری به اخبار نباید صرفا مصرفی باشد، بلکه باید با افزایش اخبار و گزارش های تولیدی، سطح کیفی فعالیت های خبرگزاری را افزایش دهند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها