Portal_background_image

سي و پنجمين نشست هيئت رئيسه شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان برگزار شد

با حضور خزائی پور سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری سی و پنجمین نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها برگزار شد.

خزائی پور سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری هدف از برگزاری این نشست را همفکری و هم افزایی بیشتر در جهت پیشبرد بهتر امور روابط عمومی ها عنوان کرد و گفت : ايجاد انسجام، اتخاذ شيوه هاي مناسب و هماهنگي در امور اطلاع رساني و ايجاد وحدت رويه از اهداف شورای هماهنگی روابط عمومی های استان است که امیدوارم بتوانیم  با همکاری و همفکری هیئت رئیسه  این شورا  در این زمینه گام های موثرتری برداریم.

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری دانش‌ افزايي مديران و كاركنان روابط عمومي‌هاي سطح استان را حائز اهمیت دانست و گفت: برگزاری دوره های آموزشی  به منظور ارتقاء سطح و همچنین روزآمدی روابط عمومی ها در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

 خزائی پور بر تشکیل کمیته های ذیل شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تاکید کرد و افزود:  با تشکیل کمیته های ذیل این شورا از جمله کمیته آموزش ، صنعت ، شهرداری ها و ... می توان زمینه مشارکت بیشتر دستگاه ها در امور مربوطه را فراهم آورد و اقدامات  موثری را به انجام رساند.

وی  بر  تقویت ارتباط هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد و گفت: بازدید اعضای هیئت رئیسه از روابط عمومی دستگاه های اجرایی و همچنین برگزاری تورهای رسانه ای  از اقداماتی است که می تواند در این زمینه موثر واقع شود.

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری خاطر نشان کرد:  نقاط قوت و ضعف روابط عمومی های استان باید احصاء  و برنامه ریزی لازم برای  تقویت و رفع آنها  انجام شود.

گفتنی است در این نشست هر یک از اعضا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها