Portal_background_image

با حضور مدير كل روابط عمومي استانداري؛ مدال آوران استان مركزي تجليل شدند

با حضور مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی مدال آوران استان مرکزی در مسابقات لیگ جهانی کاراته در استانبول ترکیه در محل اداره کل ورزش و جوانان این استان تجلیل شدند.

مصطفی عرب مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی اظهار کرد: ظرفیت های ورزشی استان مرکزی در همه نقاط کشور بی نظیر است که بهره گیری بهتر از این ظرفیت ها همکاری صنایع استان را می طلبد.

مصطفی عرب بیان کرد: حمایت از ورزش به عنوان یکی از مهمترین عوامل توسعه نشاط اجتماعی مورد تاکید مدیریت ارشد استان است و استانداری مرکزی از برنامه های توسعه محور اداره کل ورزش و جوانان حمایت می کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز در این آیین گفت: درخشش این ورزشکاران نشان از بالندگی و پویایی ورزش استان و همچنین انگیزه بالای ورزشکاران برای موفقیت در صحنه های ملی، آسیایی و جهانی دارد. 

حقدادی افزود: امکانات و زیر ساخت استان برای کشف و شکوفایی استعدادهای ورزشی فراهم است و تیم های کارشناسی به همین منظور در نقاط مختلف استان فعالیت می کنند. 

گفتنی است در این آیین صالح اباذری و مهدی خدابخشی که در بخش کمیته لیگ جهانی کاراته استانبول ترکیه مدال طلا به دست آورده بودند، با اهدای لوح تجلیل شدند.

همچنین در این آیین علی زند، میلاد دلیخون و ابوالفضل شهرجردی که در مسابقات لیگ جهانی کاراته استانبول ترکیه مدال برنز بدست آورده بودند، تجلیل شدند. 

حسین رسولی که مدال طلای دو و میدانی قهرمانی آسیا ژاپن را در ماده پرتاب دیسک با پرتاب 62 متر و 29 سانتیمتر بدست آورده بود، تجلیل شد. 

حسین رسولی با این پرتاب خود رکورد آسیا را شکست و در این دوره از مسابقات به عنوان جوان برتر آسیا در رشته دو و میدانی معرفی شد. 
 

 


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها